Kontaktní informace

Jana Kloučková
Polní 331
Jílové
407 01
Česká republika
IČ:
DIČ

Šmakoun - chytrá potravina

Chcete skvělou čokoládu bez zbytečných tuků a cukrů?

Chcete párky, hamburgery nebo pizzu se skvělými výživovými hodnotami?

Chcete doplnit svůj jídelníček o bílkoviny a nahradit jimi tuky?

Chcete Šmakouna. Univerzální zdroj bílkovin, který můžete připravit na sladko, na slano, jako hlavní jídlo, zákusek i pečivo.

Výživové hodnoty Šmakouna

  • 14 % bílkoviny
  • 0 % tuku
  • 0 % cukru
  • 0 % cholesterolu
  • 0 % lepku
  • nízká energetická hodnota 288 kJ/100g

Šmakoun je chutný polotovar – potravina pro rychlé večeře i skvělý základ jídelníčku pro sportovce, seniory, děti, muže, ženy. Oceňují ho výživoví poradci a profesionální sportovci.

Výrobky ze šmakouna zakoupíte u mě ve studiu.

Produkty zdravé výživy, které můžete u mě nakoupit:

Začátkem roku 2010 zahájila společnost REJ spolupráci s předním výživovým poradcem Ing. Petrem Havlíčkem a na základě jeho mnohaletých zkušeností v oblasti zdravé výživy začala vyvíjet novou řadu výrobků VÍTE, CO JÍTE. Uvedení této řady na trh předcházel pečlivý výběr vstupních surovin a jejich dodavatelů, vytvoření vlastních receptur jednotlivých výrobků a samozřejmě poutavého designu finálních produktů.

Na trh se tak dostávají výrobky, které skutečně odpovídají zásadám správného a zdravého stravování, jsou vyráběny šetrnými technologiemi a zachovávají si veškeré přírodní zdroje živin původních surovin (vláknina, vitamíny, minerály a další zdraví prospěšné látky).

Pro zvýšení výživové hodnoty, především vlákniny, která je tak důležitá pro správnou činnost trávicího systému a prokazatelně snižuje výsledný GI, jsou některé výrobky obohaceny přírodním zdrojem vlákniny Hi-maize™společnosti National Starch Food Innovation, U.S.A.