Image

VÝŽIVOVÝ PORADCE

Jak si vybrat
výživové poradenství

Image

Víte jak si správně vybrat výživového poradce? Dříve než se pustíte do vyhledávání výživových poradců, měli byste si nejprve uvědomit, co vlastně chcete. Proč ho hledáte? Chcete jen zhubnout? Jste obézní? Máte už nějaké zdravotní problémy? Potřebujete zpevnit svalstvo? Anebo naopak rádi byste přibrali? Po zodpovězení těchto otázek, je také potřeba znát přesnou definici výživového poradce, protože i když se vám to nezdá, je to velice důležité! Dáváte mu přece do rukou to nejcennější, sebe.

Kdo je výživový poradce?
Image

Váš výživový poradce je váš trenér na správnou výživu. Pomáhá vám osvojit si nové stravovací návyky jak po technické, tak po praktické stránce. Přechod do zdravého způsobu stravování není záležitostí jednoho dne, a proto je dobré mít po ruce někoho, kdo vám pomůže a zodpoví vám vaše dotazy.

Jak najít kvalitního výživového poradce?
Image

Ptáte se, jak najít kvalitního výživového poradce, když jich je tolik? Jaké podmínky by měl vlastně splňovat výživový poradce? Je pouze na vás, jestli své zdraví svěříte do rukou někomu certifikovanému, který se v oboru dlouhou dobu vzdělával anebo někomu, kdo v tom vidí dobré pole působnosti se skvělou možností výdělku.
Nutno však říci, že výživový poradci poskytují informace postavených na hodnotách fyziologických, biochemických a s přihlédnutím k alergiím. Jejich poradenství zahrnuje informace ohledně struktury potravin, živin, či chemie potravin. Je velice obtížné, aby toto všechno ovládal někdo nezasvěcený. Nevěřte poradcům, kteří slibují zázraky, ty prostě neexistují! Vše je o disciplíně a dlouhodobé spolupráci. Nevěřte poradcům, kteří kladou na první místo potravinové doplňky, ty sice mohou dopomoci vyvážit stravu, či nastartovat metabolismus, rozhodně na ně nemůžeme spoléhat jako na hlavního aktéra při hubnutí! Dobrý výživový poradce je totiž zaměřený širokospektrálně a obvykle poskytuje i další služby, které by vám mohly dopomoci získat to, co očekáváte.

TANITA
Image

TANITA je moderní pomůckou, s jehož pomocí můžete bezpečně a účinně hubnout. TANITA napomáhá výživovým poradcům vědět pravdu. Ono, jak je známo, mnozí nechtějí některé věci přiznat a přístroj pro měření množství tuků, svalové hmoty a vody v těle si zjistí skutečné fakta sám. Nemusíte se ničeho obávat, ba naopak, tím, že zjistí, jak to s vámi ve skutečnosti je, může být nastavený režim ještě přesnější.

Jana Kloučková je certifikovanou specialistkou na redukční a zdravou výživu s praxí. Poskytuje výživové poradenství, sestavování optimálního stravovacího jídelníčku i osobní tréninky.

Individuální poradenství
Image

Výživové poradenství je zaměřeno především na snižování hmotnosti. Na základě vyšetření tělesného složení a vyhodnocení běžného jídelníčku klienta je vypracován individuální stravovací plán, který je složen z běžně dostupných potravin bez nutnosti nákupu dalších doplňků stravy. Vždy je kladen důraz na zdraví klienta, proto preferuji pozvolné, avšak dlouhodobé, hubnutí.

Prvním krokem k vysněné váze je  schůzka (vstupní konzultace) a  druhým krokem je  seznámení klienta s motivačním plánem. Dále doporučuji pravidelné kontroly pro udržení motivace a řeším případná selhání a jak jim předejít.

Ceník

Poradenství na míru s vážením (TANITA) 500 Kč
Poradenství na míru se stravovacím a motivačním plánem 2.000Kč
Recepty - rychlé , vyvážené recepty s fotografií (snídaně, obědy, svačiny, večeře) 500 Kč
Kontrolní schůzka s vážením 300 Kč
Osobní koučink na 4 týdny -  individuální vedení, recepty  v uzavřené podpůrné motivační FB skupině 1.500Kč
"Vaříme do krabiček" na 4 týdny -  jak se naučit připravit krabičky -  plán + recepty -  online v uzavřené FB skupině 1.000Kč
"Spolu dáme kila dolů" - individuální vedení, recepty, vypracovaný jídelníček po dobu 4 týdnů - online v uzavřené FB skupině 1.500 Kč
Koučink 1 měsíc - individuální vedení,  4 týdny online spolupráce o nastavení vašeho životního stylu v uzavřené skupině na FB 1.000 Kč
Všechny výzvy můžou být i s osobní schůzkou bez FB  

 

 

 

Program na dálku
Image
Pokud nejste místní i tak je možné sestavit individuální výživový plán. Stačí, když zašlete vyplněný dotazník, který Vám ráda na požádání pošlu. Na základě vyplněných informací, které si případně doplníme telefonicky, Vám pošlu výživový a motivační plán.

Nebo můžete se mnou hubnout a cvičit doma online v uzavřené podpůrné skupině na FB.Úhrada platby
Image
Bankovním převodem na účet č. 0384055093/0800
Do zprávy pro příjemce uveďte Vaše jméno
Výživový plán Vám bude zaslán do 14-ti dnů od doručení peněz na účet příjemce

Objednávkový formulář


Kontaktujte mě

Oslovila jsem Vás? Máte další dotazy? Chcete se o něčem poradit?
Neváhejte mě kontaktovat a vše společně probereme a najdeme společnou cestu!