Image

MASÁŽE

Masáže provádím na mé adrese v Jílovém.

Masáže
Image

Klasická masáž odstraňuje únavu, ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva a posiluje regeneraci organismu. Napomáhá lepšímu prokrvení, pozitivně ovlivňuje lymfatický systém. U této masáže se provádějí vydatnější a tvrdší hmaty, které odstraňují nahromaděné únavové látky např. kyselinu mléčnou ve svalech. Masáží docílíme povolení napjatých svalů a tím se uvolní ztuhlé klouby, dochází tak k celkovému uvolnění.

masáž - záda a šíje  (30 min.) 300 Kč
masáž - záda, šíje, nohy (60 min.) 600 Kč
sportovní a rekondiční masáž - částečná  (45 min.) 400 Kč
sportovní a rekondiční masáž - celková (60 min.) 600Kč

Manuální
lymfatické masáže
Image

Chcete se zbavit otoků nohou a neustálé únavy?
Lymfatický oběhový systém je vedle toho krevního tím nejdůležitějším, který vám proudí v těle. Jejím úkolem je z organismu odvádět všechny odpadní látky a nežádoucí toxiny.
Nefunkční lymfatický systém ovlivňuje také vaši imunitu, nakolik vám fungují klouby, jsou pohyblivé vaše končetiny apod. Užíváním antikoncepce dochází k hormonální nerovnováze a tím i k zavodňování a otokům.
Nejúčinnější cestou k rozproudění lymfy jsou ruční masáže. Jsou pečlivější, individuálnější, cílenější a také ohleduplnější než ty přístrojové. Účinek je patrný často již po první masáži, ale k viditelnému zlepšení je nutno absolvovat několik procedur v počátku a poté pravidelné opakování.

manuální lymfatická masáž - částečná 500 Kč
manuální lymfatická masáž - celková 700 Kč

 

Manuální anticelulitidní masáž
Image

Chcete mít pěkné nohy bez tukových polštářků a pomerančové kůže? 
Je jednou z mála účinných metod v boji a prevenci proti pomerančové kůži a celulitidě.
Má příznivý vliv na podkožní metabolismus, kdy dochází k lepšímu vstřebávání tuků a vyhlazování kůže.
Účinek je patrný často již po první masáži, ale k viditelnému zlepšení je nutno absolvovat několik procedur v počátku a poté pravidelné opakování.

1. Masáž 300 Kč
2. Peeling + masáž + termoaktivní zábal 500 Kč
3. Peeling + masáž + zpevňující krém 500 Kč
Termoaktivní zábal po anticelulitidní masáži 100 Kč

 

Indická masáž hlavyImage

Indická masáž hlavy ulevuje od napětí a každodenního stresu.
Problematickou partií je krční páteř, která trpí nedostatkem pohybu v kombinaci s dlouhodobě strnulou polohou hlavy. Napjaté krční svaly jsou častou příčinou bolestí hlavy.
Postupně dochází k bolesti zad, tlačení v očích, neostrému vidění, migréně. Na hlavě je mnoho nervových zakončení, proto je masáž hlavy vnímána jako báječný a slastný zážitek. Je lékem na bolesti hlavy, očí a napětí ve svalech, krku a ramen. Zlepšuje též kvalitu vlasů. Navodí maximální relaxaci a uvolnění.

Indická masáž hlavy 300 Kč

 

Tělové masáže
Image

Masáž lávovými kameny
Image

Masáž lávovými kameny patří mezi relaxační typy masáží. Horké lávové kameny navozují uklidňující až meditativní stav, který mnozí klienti po této zkušenosti nazývají pocitem naprostého blaha.
Teplo má uklidňující účinky na nervová zakončení, zvyšuje průtok krve do tkání a svalů, čímž snižuje nepříjemné pocity napětí a bolesti. Při masáži dochází k extrémním teplotním výkyvům v těle a navozuje se maximální pocit uvolnění.
Během masáže lávovými kameny je klient uveden do hlubokého stavu relaxace, který mohou někteří přirovnávat i k pocitům snění ve spánku.

Využití masáží lávovými kameny při potížích
Speciální masážní technika spolu s účinky tepla lávových kamenů odbourává stres a napětí a dlouhodobě uvolňuje tělo i mysl. Působí na bolestivé stavy kloubů, unavené svaly, bolest v zádech nebo ztuhnutí v oblasti krční páteře, pomáhá však i při revmatismu, křečích, nespavosti, bolestech hlavy apod.
Přiložení lávových kamenů obnovuje energii celého těla, čímž zrychluje metabolismus, a může tak pomoci při nastartování procesu hubnutí.
Lávové kameny využívají mimořádně silných energetických vibrací, čímž přispívají k odstraňování blokací důležitých bodů těla. Působí také pozitivně při snaze o urychlení regenerace tkání.

Havajská masáž Lomi Lomi
Image

Havajská masáž Lomi Lomi je terapie, která svými relaxačními a terapeutickými účinky patří mezi nejoblíbenější způsoby odpočinku. Havajská masáž vychází z velice jemných a plynulých technik pocházejících z havajských ostrovů. 
Havajská masáž LOMI-LOMI je výjimečná terapie, je specifická střídáním dlouhých rytmických tahů a silnějšími tlaky prsty, dlaněmi a právě předloktím. Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, detoxikuje a odstraňuje bolest, únavu a napětí.

45 min. masáž 500 Kč
60 min. masáž 600 Kč

 

Kontaktujte mě

Oslovila jsem Vás? Máte další dotazy? Chcete se o něčem poradit?
Neváhejte mě kontaktovat a vše společně probereme a najdeme společnou cestu!