Image

DEPILACE CUKROVOU PASTOU

Před depilací se pokožka dezinfikuje tonikem, usuší a případně se zapudruje pudrem. Následně se rozehřátá cukrová pasta nanese na pokožku v protisměru růstu chloupkůa chloupky se vytrhávají po směru růstu i s kořínky ( u depilace voskem je to obráceně, proto chloupky mají tendencí zarůstat)

Depilace cukrovou pastou je citlivá k pokožce. Na citlivých partiích, jako je obličej, třísla nebo podpaží nejvíce poznáte, že zčervenání pokožky zmizí velice rychle. Cukrová pasta odstraňuje chloupky pouze s odumřelými buňkami kůže, takže působí jako jemný peeling, ale nestrhává vrchní vrstvu kůže jako teplý vosk. Proto je tato depilace méně bolestivá a déle vydrží, než jiné depilační techniky.

Depilační cukrovou pastou odstraňujeme chloupky na jakékoli části těla, depilovat můžete nohy, třísla, horní ret, obočí, obličej, bradu, ruce, podpaží, hýždě, okolí prsních dvorců. U mužů lze depilovat vše kromě vousů. Depilace cukrovou pastou nevadí ani těhotným ženám.

Nejvíce je cukrová pasta využívaná při brazilské depilaci. Přednosti cukrové pasty oceníte zejména při depilaci citlivých intimních partií. U žen  je možno depilovat kompletně intimní partie vpředu i vzadu.

Ceník

Lýtka 400 Kč
Podpaží 200 Kč
Třísla 200 Kč
Předloktí 300 Kč
Celé nohy 600 Kč
Stehna 400 Kč
Celé ruce 400 Kč
Horní ret, brada 200 Kč
Záda 600 Kč
Brazilská depilace dámská 500 Kč

Kontaktujte mě

Oslovila jsem Vás? Máte další dotazy? Chcete se o něčem poradit?
Neváhejte mě kontaktovat a vše společně probereme a najdeme společnou cestu!