Image

DEPILACE CUKROVOU PASTOU

Před depilací se pokožka dezinfikuje tonikem, usuší a případně se zapudruje pudrem. Následně se rozehřátá cukrová pasta nanese na pokožku v protisměru růstu chloupkůa chloupky se vytrhávají po směru růstu i s kořínky.

Depilace cukrovou pastou je citlivá k pokožce. Na citlivých partiích, jako je obličej, třísla nebo podpaží nejvíce poznáte, že zčervenání pokožky zmizí velice rychle. Cukrová pasta odstraňuje chloupky pouze s odumřelými buňkami kůže, takže působí jako jemný peeling, ale nestrhává vrchní vrstvu kůže jako teplý vosk. Proto je tato depilace méně bolestivá a déle vydrží, než jiné depilační techniky.

Depilační cukrovou pastou odstraňujeme chloupky na jakékoli části těla, depilovat můžete nohy, třísla, horní ret, obočí, obličej, bradu, ruce, podpaží, hýždě, okolí prsních dvorců. U mužů lze depilovat vše kromě vousů. Depilace cukrovou pastou nevadí ani těhotným ženám.

Nejvíce je cukrová pasta využívaná při brazilské depilaci. Přednosti cukrové pasty oceníte zejména při depilaci citlivých intimních partií. U žen  je možno depilovat kompletně intimní partie vpředu i vzadu.

Ceník

Lýtka250 Kč
Podpaží150 Kč
Třísla150 Kč
Předloktí150 Kč
Celé nohy500 Kč
Stehna250 Kč
Celé ruce250 Kč
Horní ret, brada150 Kč
Záda500 Kč
Hýždě200 Kč
Brazilská depilace dámská500 Kč

Kontaktujte mě

Oslovila jsem Vás? Máte další dotazy? Chcete se o něčem poradit?
Neváhejte mě kontaktovat a vše společně probereme a najdeme společnou cestu!