Tělové

Peelingová masáž – hloubkové čistění kůže

Peelingová masáž je šetrný a příjemný způsob péče o celé tělo.

Kůže se peelingovou masáží zvláční, zjemní, získá vitální a mladistvý vzhled a sametovou hebkost na dotek.

Zároveň z kůže důkladně odstraní staré, suché a tvrdé neživé buňky, prokrví ji, zbaví ji veškerých nerovností a připraví ji na následné ošetření proti celulitidě.

Využívá se také k přípravě pokožky na opalování a během léta slouží k dokonalému promaštění pokožky namáhané sluncem.

Tato procedura je vhodná i pro velmi citlivou a křehkou pokožku.

Peelingovou masáž provádím především pomocí orientální peelingové rukavice, která je vyrobena z viskózy a acetátu, pro důkladné a hloubkové čištění kůže nebo pomocí peelingu z mořské soli a přírodního cukru pro její zjemnění.

Nabízím Vám:

peelingovou olejovou masáž (peeling a olejová masáž)

peelingovou zpevňující masáž (peeling a zpevňující krém)

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny patří mezi relaxační typy masáží. Horké lávové kameny navozují uklidňující až meditativní stav, který mnozí klienti po této zkušenosti nazývají pocitem naprostého blaha.

Blahodárná síla lávových kamenů

Teplo má uklidňující účinky na nervová zakončení, zvyšuje průtok krve do tkání a svalů, čímž snižuje nepříjemné pocity napětí a bolesti. Při masáži nedochází k extrémním teplotním výkyvům v těle a navozuje se maximální pocit uvolnění.

Během masáže lávovými kameny je klient uveden do hlubokého stavu relaxace, který mohou někteří přirovnávat i k pocitům snění ve spánku.

Využití masáží lávovými kameny při potížích

Speciální masážní technika spolu s účinky tepla lávových kamenů odbourává stres a napětí a dlouhodobě uvolňuje tělo i mysl. Působí na bolestivé stavy kloubů, unavené svaly, bolest v zádech nebo ztuhnutí v oblasti krční páteře, pomáhá však i při revmatismu, křečích, nespavosti, bolestech hlavy apod.

Přiložení lávových kamenů obnovuje energii celého těla, čímž zrychluje metabolismus, a může tak pomoci při nastartování procesu hubnutí.

Lávové kameny využívají mimořádně silných energetických vibrací, čímž přispívají k odstraňování blokací důležitých bodů těla. Působí také pozitivně při snaze o urychlení regenerace tkání.

Ajurvédská masáž

Ajurvedská masáž je vysoce relaxační a harmonizační. Vede nás pozvolna do hlubin klidu, míru a uvolnění. Po masáži se člověk cítí uvolněně a odpočat. Masáž přispívá k zastavení stárnutí, redukci vrásek, obnovuje se svalový tonus, kloubům se vrací pohyblivost, obnovuje se imunitní systém, posilují nervy. pleť je hebčí. Jako u každé masáže je i při ajurvedské masáži klíčem k úspěchu pravidelnost masáže.

Havajská masáž Lomi Lomi

Havajská masáž Lomi Lomi je terapie, která svými relaxačními a terapeutickými účinky patří mezi nejoblíbenější způsoby odpočinku. Havajská masáž vychází z velice jemných a plynulých technik pocházejících z havajských ostrovů. 

Havajská masáž LOMI-LOMI je výjimečná terapie, je specifická střídáním dlouhých rytmických tahů a silnějšími tlaky prsty, dlaněmi a právě předloktím. Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, detoxikuje a odstraňuje bolest, únavu a napětí.

45 min. masáž            500,-Kč

60 min. masáž            700,-Kč